Výprodej Bity a vrtáky Kraftmann 1/4″ BGS100759 pro vrtačky. Sada 41 dílů (BGS100759)
  • Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
  • 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Unterstuetzte Zahlungsmethoden
SKU: SK0010523-CZ20260505-084613 Kategorie:
Popis
Bity a vrtáky Kraftmann 1/4″ BGS100759 pro vrtačky. Sada 41 dílů (BGS100759)
  • Chrom-vanadová ocel
  • 2 ks bit plochý (50 mm) [mm]: PL 5 – PL 6
  • 6 ks bit šestihranný (50 mm) inbus [mm]: 2 – 2,5 – 3 – 4 – 5 – 6
  • 6 ks bit T-profil (50 mm) Torx T10 – T15 – T20 – T25 – T30 – T40
  • 7x nástrčná hlavice (35 mm) šestihran [mm]: 5,5 – 6 – 7 – 8 – 10 – 12 – 13
  • 2x clip na opasek
  • 1x magnetické prodloužení [mm]: 60
  • 5x bit oboustranný (110 mm) křížový: 3x PH 2 – 2x PZ 2
  • 3x bit oboustranný (65 mm) křížový: PZ 1 – PZ 2 – PZ 3
  • 2x bit oboustranný (65 mm) křížový: PH 2 – PH 3
  • bit oboustranný (65 mm)plochý [mm]: PL 5
  • 2x bit (100 mm) křížový: PH 2 – PZ 2